Přísně vzato je jen jeden druh knih, který zvětšuje štěstí na zemi - kuchařské knihy (Joseph Conrad)

Kavalíří vycházka

14. června 2010 v 22:52 | HaF |  Náš chlupáč

Na klubových stránkách jsme našli pozvánku na vycházku kavalírů, kterou se tak připojuje náš klub k akci World Wide Walk, pořádanou Humberside CKCS klubem. Touto akcí by se mělo docílit zviditelnění Kavalírů a zároveň získat peníze na podporu výzkumu dědičných chorob u kavalírů. A protože Olomouc je za rohem a v plánu nic důležitějšího nebylo, rozhodli jsme se, že pojedeme tuto akci podpořit!
     V neděli  dopoledne jsme vyrazili na cestu (radost našeho Nedíka,když zjistil že jede taky, byla nepopsatelná) a před stanoveným časem jsme byli na místě. Sraz byl v 11.30 u vchodu do ZOO. Počasí bylo všelijaké, ale nakonec  si to sluníčko rozmyslelo a vylezlo se na nás podívat. Sešly se celkem čtyři rodiny, což sice není moc, ale o to víc si to užívali naši čtyřnozí přátelé a děti.
Neddy

Noví kamarádi
Nové slečny
Celkem jsme urazili 5 km (i s kočárkem)  v příjemném lesním prostředí, hafani se proběhli, trošku vyplašili cyklisty a hlavně si to báječně užívali. Vyfotit je takhle na volno bylo zhola nemožné, neboť blechy jsou vedle nich nehybná stvoření. Aspoň jeden malý pokus, kde nejsou moc rozmazaní!
Blešky na procházce
Nakonec jedna organizovaná fotka a jedna fotka medvídka, ze kterého se stal hit dne - rozdával reklamní křupky!!! (inu děti)
Kavalíří smečka
Medvídek POM-BAR
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DolceVita DolceVita | Web | 19. července 2010 v 15:46 | Reagovat

Kavalíři jsou to krásní ;-)

2 HaF HaF | 20. července 2010 v 23:20 | Reagovat

Děkuji za kompliment. Hlavně to jsou úžasní kamarádi k dětem. A taky veselí čertíci!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama