Přísně vzato je jen jeden druh knih, který zvětšuje štěstí na zemi - kuchařské knihy (Joseph Conrad)

Jak se u nás objevila Anuše

27. dubna 2010 v 11:33 | HaF |  Právě čtu

     Už delší dobu jsem chodila v knihkupectví kolem nového vydání Zlaté kuchařky od Anuše Kejřové a pořád jsem se nedokázala rozhodnout zda ji koupit nebo ne. Líbila se mi, ale víc jsem si přála nějaké starší vydání. Nakonec jsem párkrát mrkla na Aukro a netrvalo dlouho, objevila se. Jeden starší pán ji nabízel za bezva cenu, dohromady se starou Sandtnerkou, co víc si přát. Vyhrát danou aukci byl již úkol pro manžela, protože na tyto akce já nemám nervy a hlavně buňky. Zvládl to na jedničku a pán mi ještě do balíčku přidal krásnou knížku o bylinkových čajích.
     A shodou náhod zrovna v tu dobu vyhlašovala Šárka Škachová na svých stránkách soutěž "Vaříme s Anuší". Takže jak dorazila knižní zásilka domů, tak byla "Kejřka" okamžitě pasována na nejčtenějčí knihu naší domácnosti. Vzniklé pokrmy můžete zhlédnout zde, na stránkách Gurmánky a také na stránkách nakladatelství Motto. Na obou posledních odkazech to opravdu krásně voní, díky spoustě nadšenců, starou poctivou kuchyní a to je důkazem, že staré kuchařky nepatří do sběru!
     Já musím dát svou "Kejřku" někam lehce vyspravit, a pak jí bude vyhrazeno čestné místo v knihovně, ale tak, aby byla pořád pěkně po ruce!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama